Kim jesteśmy

JJ Communications to zespół złożony z kilkunastu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w PR, marketingu i consultingu biznesowym.

Specjalizujemy się w prowadzeniu lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych projektów dla podmiotów biznesu i administracji publicznej, wykorzystując zróżnicowane narzędzia komunikacji. Z sukcesem doradzamy naszym klientom i opracowujemy dla nich efektywne kampanie. Pomagamy w opracowaniu najlepszej strategii.

Co robimy?

Zobacz nasze ostatnie realizacje

Opinie

"JJ Communications to młoda, silna i zdolna agencja do stworzenia i przeprowadzenia fantastycznych projektów na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam współpracę z nimi – są profesjonalni i szybko reagują na wszelkie potrzeby klienta, dla JJ Communications nie ma rzeczy niemożliwych."

Monika Paleczna, Specjalista ds. Marketingu i PR w Menard Polska

„Z JJ Communications współpracujemy już drugi rok. Agencja jest wyjątkowo rzetelna i zaangażowana w powierzone jej projekty. Doskonale rozumie nasze potrzeby i w stu procentach spełnia nasze oczekiwania. DELab UW bardzo chętnie korzysta z Jej usług, zarówno w ramach prowadzenia biura prasowego, jak i podczas organizacji konferencji naukowych czy eleganckich eventów wieczornych. Taka współpraca to czysta przyjemność”.

dr hab. Katarzyna Śledziewska, Dyrektor Zarządzająca w DELab UW

Nasi klienci

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam projekt, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.

Employer branding
w czasach cyfrowych indywidualistów

to raport będący kompleksowym opracowaniem zagadnienia employer brandingu z perspektywy organizacji i jej celów oraz pracowników i ich dążeń zmieniających się pod wpływem obserwowanej przez nas rewolucji cyfrowej.